Spinning cup 2019

Sports SPINNING CUP Piešťany 2019

26.10.2019 – Štrkovisko Dlhé Kusy pri Piešťanoch

 

Revír :

  • Štrkovisko Dlhé Kusy, 2-3140-1-1 (9,8 ha)

Ceny:  

  • 1. miesto: 400,00€ + pohár
  • 2. miesto: 300,00€ + pohár
  • 3. miesto: 200,00€ + pohár
  • + značkované ryby v revíre – finančná odmenaza každú ulovenú označenú rybu

Násada pred pretekmi:

  • Pstruh dúhový Pd2  min. 1.000 kg, Pstruh dúhový Pd3+ min. 300 kg

Štartovné:

  • 30€ / pretekár

Občerstvenie v cene:

  • obed + 0,5l nápoj + uvítací prípitok.
  • Bufet zabezpečený

Prihlášky:

  • Martin Rajčan
  • SMS: 0949 415 073
  • e-mail: rajcan.martin@gmail.com
  • okrem úhrady je potrebné sa registrovať aj formou SMS / e-mail!
  • IBAN: SK8309000000000048278028,
  • Poznámka o platbe: privlac - meno, priezvisko, bydlisko
  • do registrácie budú zaradení len súťažiaci s uhradeným štartovným, o poradí rozhoduje dátum úhrady

Info + propozície:

Propozície

Registrovaní pretekári:

Priezvisko                Meno                Bydlisko                                               
 Starovič Mário  Piešťany  
 Krištofec Lucian  Borovce   
 Nagy  Samuel  Šaľa dvojica
 Nagy  Jakub  Šaľa
 Čacho  František  Senec  
 Schneider  Juraj  Svatoplukovo  
 Petrucha  Marcel  Ivanka pri Dunaji  
 Eckhardt  Peter  Piešťany  
 Svetlík Maroš  Horná Streda   
 Remiaš Ladislav  Šterusy   
 Jankura Miroslav     
 Ignácz Imrich     
 Dlugolinský Roman     
 András Radovan     
 Lauf Rudolf     
 Olsavksy Viktor     
 Lorencik Jozef     
 Hozza Rudolf     
 Valo Radovan Krakovany  
 Bočinec Peter  Krakovany  
 Gono Roman  Krakovany  
 Augustín Miroslav  Krakovany   
 Vavrinec Peter     trojica  
 Vavrinec Matej   
 Palkech Marek   
 Gabčo Marián     
 Gabčo Vladimír     
 Gabčo Vladimír st.     
 Vančík Juraj  Žilina  
 Hodas Ľuboš  Žilina   
 Chabada Mário  Žilina   
 Vančík Jozef  Žilina   dvojica 
 Kvasňovský Tomáš Žilina 
 Ďurček Ján  Modrý Kameň   
 Hudek Peter   Bernolákovo  
 Hudek Ľuboš    Bernolákovo  
 Petras Vladimír   Bernolákovo  
 Cisár Pavol    Bernolákovo  
 Kastl Stanislav    Bernolákovo  
 Faluta Ján    Bernolákovo  
 Líška Vladimír    Bernolákovo  
 Líška František    Bernolákovo  
 Badura Marek    Bernolákovo  
 Moravčík Jozef    Bernolákovo  
 Bubeník Jozef ml.    Bernolákovo  
 Bubeník Jozef st.    Bernolákovo  
 Sloboda Pavol    Bernolákovo  
 Adame Martin    Bernolákovo  
 Meszároš Tomáš   Bernolákovo  
 Sivčák Peter    Bernolákovo  
 Stolár Marcel     dvojica 
 Bursík Peter   
 Pavlovič Vladimír  Kátlovce   trojica  
 Pavlovič Andrej   Kátlovce
 Hutta Martin   Bučany
 Janák Roman  Vrbové   
 Maggio Antonio  Vrbové   dvojica 
 Cifra Erik   
 Komár Tomáš  Krakovany   
 Boor Martin   Prašník  trojica  
 Boor Branislav  Prašník
 Boor  Ján  Prašník
 Hadviga Šimon  Vrbové   
 Dunka Branislav   Brezová pod Bradlom trojica  
 Novák Jaro   Brezová pod Bradlom
Farkaš Palo  Vrbové 
 Hulvan Miloš  Vrbové   trojica  
 Bobek Jaro  Vrbové 
 Bielko Štefan  Vrbové 
 Kabát Vladimír  Vrbové  dvojica  
 Kabát Martin  Piešťany 
 Žažo Ján  Bratislava   
 Števik Peter     
 Vaňo František     dvojica 
 Vaňová  Drahomíra  
 Markech Ladislav  Kočovce   trojica  
 Vojtech Miroslav   Bučany
 Vidlička Milan  Bučany 
 Mikuška Viktor    dvojica  
 Gajdoš Jozef   
 Kvasnica Martin     dvojica 
 Palček Rastislav   
 Sadloň Ondrej  Lubina   
 Patrnčiak Dušan  Brunovce   
 Jantošovič Peter  Hrádok   
 Lukáč Róbert  Vráble   
 Lukáč  Michal Vráble  
 Havrlent Adrián Horná Streda   dvojica
Skaličan Adrián Piešťany
 Vavro Ľuboš  Nitra   
 Bako Jaroslav  Nitra   
 Bako Andrej  Nitra   
 Wágner Jozef  Moravany n. Váhom   
 Lorenc Peter  Gbely  trojica  
 Dujsík Pavol  Kátov 
Miško Lukáš Gbely
 Drahoš Peter     dvojica 
Lieskovský  Ján  
 Líška Juraj  Ružomberok   dvojica 
 Bumbera Peter  Ružomberok
 Líška Ľubomír  Ružomberok   dvojica 
 Líšková Mária  Ružomberok
 Maladi Erik     
 Ondrovič Róbert  Senica   
 Kozák Peter  Piešťany  dvojica  
 Bábik Ladislav  Piešťany 
 Schronk Pavol  Stará Lehota   
 Otruba Miloš  Vrbovce   
 Ondro Štefan  Žilina   
 Bielik Rastislav  Trnava   
 Scherhaufer Marián  Sereď  trojica   
 Valkovič František  Sereď 
 Tkáč Miroslav  Gáň 
 Černák Stanislav  Malá Maňa   
 Burský Martin  Gbely   dvojica 
 Vanek Branislav  Gbely 
 Džurná Michaela  Piešťany   
 Jurik Jozef  Beckov  dvojica  
 Jordán Pavol  Beckov 
 Jedlička Roman  Chtelnica  dvojica  
 Jedlička Michal  Chtelnica
 Sokolík Jozef     
 Porubčan Dávid  Beckov   
 Eiben Ľubomír   Šurany  trojica 
 Porubský Ján   Šurany
Porubský Dušan Šurany